Spis Pieluchotek

Wszystkie pieluchoteki mają możliwość wysyłki lub odbioru osobistego.

Wyślij swoje zgłoszenie już dziś!

Pieluchoteka Sosnowiec

Dostępne zestawy: MOS

Pieluchoteka Opole

Dostępne zestawy: MOS

Pieluchoteka Rzeszów

Dostępne zestawy: MOS

Pieluchoteka Poznań

Dostępne zestawy: NB,MOS,OS

Pieluchoteka Warszawa

Dostępne rozmiary: NB, OS

Pieluchoteka Jaworzno

Dostępne zestawy: NB, OS

Pieluchoteka Tychy

Dostępne zestawy: NB,MOS, OS+

Lat działalności

wielowolontariuszek

Oddziałów

Zestawy do wypożyczenia

 DLACZEGO WARTO

Opinie osób, które już skorzystały

DOSKONAŁA
3 opinii na
Kasia Starow
Kasia Starow
2023-07-18
poleca
najlepsza decyzja przy rozpoczynaniu wielopieluchowania! Korzystałam dwukrotnie z pieluchoteki w Sosnowcu, pierwszy raz przy noworodku, później przy przejściu na większy rozmiar to była już jasna decyzja. Wiele wiedzy, ciepłych słów i doświadczenia nie tylko na temat pieluch przekazane przez dziewczyny. Jedyne czego żałuję to że przed pieluchoteką zrobiłam zakupy ;) skorzystanie z wypożyczenia pozwoliło mi przetestować różne systemy bez tracenia kasy - oczywiście okazało się że korzystaliśmy z innych rzeczy niż to na co się nastawiałam. Polecam!❤️
Kasia Płatek - Frągnowska
Kasia Płatek - Frągnowska
2023-07-16
poleca
Korzystałam z pieluchoteki, bo chciałam sprawdzić, czy to w ogóle dla nas. pPzy pierwszym dziecku spękałam, bo uznałam że to nie na moją głowę 😅 Skorzystanie z pieluchoteki umożliwiło mi przetestowanie różnych systemów oraz przekonanie się, że wielopieluchowanie jest proste, a rozwiązań jest tak wiele, że każdy może dobrać coś do siebie :) Sama zawartość paczki dla noworodzia była tak ogromna, że nie mogłam się zdecydować co testować danego dnia 😅 poza paczką na maila dostałam mnóstwo wiedzy, w tym filmików, jak prawidłowo używać dany wklad czy założyć otulacz. Aktualnie działam z wielorazowymi pieluszkami na co dzień i cóż, chyba zostanę wieloświrką 🙈🙈 polecam!
Magda Dałek
Magda Dałek
2020-07-09
poleca
Korzystałam z punktu w Sosnowcu. Super kontakt, bardzo fajne zestawy - zarówno dla wcześniaków/malutkich noworodków, jak i nb. Wypozyczony zestaw pozwolił mi sprawdzić, co w praktyce bedzie dla nas najlepsze i zakochac sie w kilku produktach :) Bardzo polecam opcję skorzystania z pieluchoteki! :)