Z zachwytu nad wielopielo

 

O nas

Pieluchoteka działa pod patronatem firmy Little Birds Diapers.  Obecnie  posiada 9 oddziałów w całej Polsce.   Zlokalizowane są one w:

 

Jaworznie

Kielcach

Łodzi

Opolu

Poznaniu

Rzeszowie

Sosnowcu

Tychach

Warszawie

Dysponuje pełną gamę rozmiarową, w skład której wchodzą: 1 zestaw wcześniaczy, 9 zestawów nb, 6 zestawów mos, 5 zestawów os i 1 zestaw os plus. Wszyscy wolontariusze to praktycy, producenci i doradcy, związani z rynkiem wiele lat. Korzystając z ich pomocy, możesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

 

Lat działalności

wielowolontariuszek

Oddziałów

Zestawy do wypożyczenia

Jak wygląda praca wolontariuszek?

Do obowiązków wolontariuszy należy dbanie o pieluszki, odpowiednia pielęgnacja (lanolinowanie, strippowanie), pranie (po każdym wypożyczeniu), sprawdzanie ich stanu. Pozyskują nowe pieluszki, sprzedają stare. Zajmują się wysyłką, pakowaniem, przygotowaniem dokumentacji. Korespondują z Tobą na każdym etapie wypożyczenia, są do Twojej dyspozycji, jeśli masz wątpliwości co do prawidłowego prania. Za wszystkie te czynności nie pobierają żadnego wynagrodzenia. To m.in. dzięki ich pracy Pieluchoteka może bezpłatnie wypożyczać pieluszki wielorazowe i promować ten rodzaj pieluchowania.