POZNAJ

Zasady wypożyczenia

Jak wypożyczyć zestaw?

Przede wszystkim najpierw wybierz odpowiedni dla swojego dziecka zestaw. 

W Pieluchotece znajdziesz zestawy:
– wcześniaczy 

– noworodkowy (NB) do 4,5kg

– miniOS od ok. 5-7kg

– OS od ok. 7-9kg

– OS+ od ok. 10-12kg

– L/XL od ok. 10-18kg

– Trenerki 

Następnie wybierz oddział Pieluchoteki, który dysponuje danym zestawem i wyślij formularz lub skontaktuj się przez Facebook. Wszelkie dane Pieluchotek znajdziesz w zakładce SPIS PIELUCHOTEK

Ogólne zasady wypożyczenia

1. Prowadząca Pieluchotekę kontaktuje się z Tobą na około tydzień przed wypożyczeniem. Pamiętaj, że masz 24h na odpowiedź na wiadomość, po tym czasie uznajemy, że nie jesteś już zainteresowana/y. 

2. Jeśli wypożyczasz wysyłkowo otrzymasz mail z umową do podpisania i odesłania. Dodatkowo pokrywasz koszt wysyłki. Sposób wysyłki jest zależny od danej Pieluchoteki. 

3. Wypożyczamy pieluszki na 10 dni kalendarzowych licząc od dnia odebrania osobistego lub odbioru przesyłki kurierskiej (wyjątek stanowi zestaw wcześniaczy). W przypadku przesyłki paczkomatowej czas wypożyczenia liczy się od dnia umieszczenia przesyłki w paczkomacie odbiorczym. Istnieje możliwość dłuższego wypożyczenia wyłącznie za zgodą prowadzącej Pieluchotekę.

4. Na okres trwania umowy pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 100zł dla wypożyczenia osobistego, 150zł dla wypożyczenia wysyłkowego. 

5. Po zakończeniu okresu wypożyczenia wpłacona kaucja jest zwracana w pełnej kwocie. Czasami na zwrot kaucji trzeba poczekać ok. 3 dni. My również potrzebujemy czasu by sprawdzić wszystkie pieluszki oraz doprać je jeśli wrócą z plamami.

6. Za ostatni dzień wypożyczenia uznawana jest data zwrotu osobistego, a w przypadku zwrotu drogą paczkomatową lub przesyłką kurierską – data nadania przesyłki.

7. Jeżeli ostatni dzień wypożyczenia przypada na dzień wolny od pracy paczkę należy odesłać pierwszego dnia roboczego następującego po dniu wolnym. Osoba wypożyczająca ponosi koszt odesłania paczki. 

8. Z Pieluchoteki można skorzystać wypożyczając jeden raz zestaw nb oraz jeden raz z reszty rozmiarów dla jednego dziecka. Wypożyczenie pakietu w jednym rozmiarze w danym oddziale Pieluchoteki wyklucza możliwość wypożyczenia tego samego rozmiaru w innym oddziale Pieluchoteki dla tego samego dziecka.

9. Pamiętaj by dokładnie sprawdzić zawartość otrzymanej paczki z listą załączoną do umowy. 

10. W trakcie wypożyczenia należy stosować się do Instrukcji użytkowania dołączonej do zestawu oraz prać w proszku z listy dostępnej w zakładce PRANIE I PIELĘGNACJA.

CHCESZ Z NAMI ZMIENIAĆ ŚWIAT
NA BARDZIEJ EKO?

Wesprzyj naszą działalność wybraną przez siebie kwotą. Każda złotówka jest dla nas ważna.